Reshje të dendura bore në Brezovicë [Video]

143

Tashmë në Kosovë kanë filluar të bien temperaturat dhe vendi po afrohet drejt stinës së ftohtë.

Përderisa në shumicën e vendit po mbretëron mot me riga lokale shiu, në viset malore – gjegjësisht në Brezovicë, kjo e shtune ka filluar me reshje të dendura bore.

Për të shikuar pamjet ndiqni videon në vazhdim. /IndeksOnline/

MÖBEL THEMA

Live live live!!! The first snow on Brezovica⛷❄️🏂

Gepostet von Brezovica.info am Samstag, 30. November 2019

Comments