“Sa t’kom dasht”, thonë Ermali e Gjiko në këngën e re

237

Dy artistët kanë publikuar këngën e re.

Moebel THEMA

Ermal Fejzullahu dhe Gjiko janë rikthyer me një duet tipik veror, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Sa t’kom dasht”, mban titullin kënga e re e Ermalit dhe Gjikos, e cila erdhi përplot me ritëm e ngjyra verore.

Tekstin e këngës e shkroi Gjiko bashkë me Skerdin, ndërsa producent ishte Big Bang (RedBox Entertainment).

Dueti “Sa t’kom dasht” është vetëm një nga bashkëpunimet e shumta që këto ditë janë publikuar në estratë.

“Sa t’kom dasht” nga Ermali e Gjiko, mund ta dëgjoni në linkun e mëposhtëm. /Lajmi.net/

Comments