Shkëndija e befason Tottenhamin, Nafiu e barazon rezultatin [Video]

160

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Shkëndijës dhe Tottenhamit, duel ky në kuadër të rundit të tretë në Evropa Ligë

Golin e parë dhe të barazimit për skuadrën e Shkëndijës e ka shënuar, Nafiu në minutën e 55’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

 

Comments