Shkëndija pesë gola Vardarit në Shkup

62

Plot pesë gola Shkëndija i ka shënuar Vardarit në transfertë në njërën ndër ndeshjet më të mira të këtij sezoni.Skuadra tetovare me këtë fitore plot klas ndaj rivalit kryesorë hapëron drejt titullit kampion duke treguar që në fillim se është një skuadër mire e konsiliduar.

Ramadani,Ahmedi dy gola ,Ibraimi dhe Totre ishin golëshënuesit e kësaj supersfide në kampionatin e Maqedonisë së Veriut.

Comments