Shqipëri – Moldavi, ky është rezultati pas pjesës së parë

138

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri – Moldavi.

Në stadiumin ‘Elbasan Arena’, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian, Shqipëria po zhvillohen e xhiros së katërt të fazës së grupeve.

Pas 45 minutave lojë, kuqezinjtë dhe Kombëtarja e Moldavisë kanë luajtur barazim pa gola, 0-0.

Kujtojmë se në stadium për të ndjekur nga afër këtë përballje, është edhe Granit Xhaka./Lajmi.net/

Comments