Sot feston ditëlindjen Dafina Zeqiri, mbush kaq vite!

385

Këngëtarja e suksesshme, Dafina Zeqiri sot ka një ditë të veçantë.

Ajo po feston ditëlindjen e saj të 30-të e festimet për të kanë filluar më herët.

 

 

Këngëtarja e njohur dje ka postuar disa imazhe dhe video në të cilat tregonte se po e pret me padurim këtë ditë.

MÖBEL THEMA

Për këtë ditë speciale për të ajo ka marrë urime nga koleg dhe adhurues të saj, ndërsa sonte padyshim që di jetë një festë e madhe për të.

Ndryshe, ajo mbetet një nga këngëtaret me të dashura dhe numëron shumë hite në karrierën e saj mjaft të suksesshme./Indeksonline

Comments