Tayna ‘çmend’ fansat me vallëzimin ‘twerk’ [Video]

517

Rep-artistja e njohur kosovare, Tayna mbete një nga emrat më të kërkuar dhe më të pëlqyer të estradës.

Reperja nga Prizereni është tejet e kërkauara dhe në klubet e natës aty ku vazhdimisht I mbush me adhurues të shumtë që shkojnë për ta ndjekur nga afër, shkruan Indeksonline.

Por, përveç muzikës, Tayna i argëton adhuruesit edhe me vallëzim unik dhe provokuese, këtë e ka bërë edhe në një nga performancat e fundit që ka realizuar reperja.

MÖBEL THEMA

Ajo ka hedhur një video ku shihet duke bërë vallëzimin ‘twerk’ ndërsa dukej tejet seksi.

Ndryshe, këto ditë Tayna po qëndron në Turqi për disa ditë pushime./Indeksonline/

Comments