Tayna i blen vetes veturë prej 70 mijë euro

574

 

Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë.Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri!

Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë së reperes së njohur shqiptare.

Lajmin e ka bërë vetë Tayna, e cila ka publikuar foto duke qëndruara në pjesën e pasme të automjetit super luksoz.

“Edhe një! Dhuratë për veten time! Para kohë 2020-ta”, shkruan reperja.

Fansat kanë mbetur të habitur me këtë dhuratë luksoze, pasi vetëm pak muaj më parë ajo tregoi një tjetër automjet luksoz që i kishte bërë vetes dhuratë, një “Mercedez”.

Epo vit i ri, veturë e re!

 

Comments