Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij diagnostifikohen me koronavirus

280

Aktori i njohur dhe bashkëshortja e tij kanë rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit.

MÖBEL THEMA

Aktori i njohur, fitues i çmimit Oskar, Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij, Rita Wilson, janë diagnostifikohen me koronavirus, shkruan lajmi.net.

63 vjeçarët iu nënshtruan analizave në Queensland në Australi pasi kishin disa nga simptomat e virusit.

“Përshëndetje, njerëz. Unë dhe Rita jemi këtu në Australi. Ndiheshim pak të lodhur, sikur të kishim ftohje dhe ca dhembje trupi. Rita kishte disa të dridhura që erdhën dhe shkuan. Ethet e pakta gjithashtu. Për t’i bërë gjërat në rregull, siç është e nevojshme në botë tani, ne u testuam për Coronavirus dhe u gjetëm të ishin pozitivë.

Epo, tani. çfarë të bëjmë tjetër? Zyrtarët e Mjekësisë kanë protokolle që duhen ndjekur. Ne Hanks ‘do të testohen, vëzhgohen dhe izolohen për aq kohë sa kërkojnë shëndetin dhe sigurinë publike. Jo shumë më tepër sesa një qasje një-ditore në një kohë, jo? Ne do ta mbajmë botën të postuar dhe azhurnuar. Kujdesuni për veten tuaj! Hanx!”, shkruan aktori në llogarinë e tij në Instagram./Lajmi.net/

Comments