‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë [Video]

567

Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë dhënë performancë të ‘nxehtë’ para publikut.

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.

Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’.

Kujtojmë se kënga “Bye Bye” ka marrë mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/

Comments