“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re

169

Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”, shkruan lajmi.net.

Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vetë Shkumbini, ndërsa videoklipi është punuar nga Max Production.

Në linkun e mësipërm mund ta dëgjoni këngën e re nga Shkumbin Ismaili me titull “Vetëm ti”. /Lajmi.net/

Comments