Video që ta thyen zemrën: Unë po vdes nga kanceri dhe dhuroj 35 mijë euro për ata që do të jetojnë (VIDEO)

897

Një ngjarje shokuese ka ndodhur mbrëmë në emisionin ku po mbledhen ndihma për t’u dalur në ndihmë të prekurve nga tërmeti në Shqipëri.

Një qytetar i prekur nga sëmundja e kancerit, ka telefonuar në emision, ku i pranishëm ishte drejtori i Fondacionit Humanitar “Firdeus”, Elvis Naçi.

Të gjithë në studio mbetën të shtangur nga lotët, pasi që ky qytetar tregoi se është i sëmurë nga sëmundja e kancerit dhe i dhuron 35 mijë euro për siç tha ai: ata që do të jetojnë.

MÖBEL THEMA

Imami Elvis Naçi, nuk arriti t’i mbajë lotët nga kjo gjë.

33 vjeçar me sëmundje të rende, nuk ka shpresë për jetë, jep rreth 38000 € atyre që kanë nevojë të jetojnë! Momenti kur Elvis Naci shperthen ne lot live ne emision

Gepostet von TetovaSot am Mittwoch, 4. Dezember 2019

Comments