VIDEO | Skandal në Irlandë, publikohet video ku McGregor tradhton gruan e tij

924

Conor McGregor nuk mund të qëndrojë larg vëmendjes së polemikave dhe skandaleve. Luftëtari irlandez u rikthye ne UFC 2 javë më parë, ku mposhti që në raundin e parë Donald Cerrone. Pas fitores, duket se McGregor nuk i ka ndaluar ende festat e çmendura dhe daljet në orët e vona.

Irlandezi është i martuar me Dee Devlin që nga viti 2008 dhe djali i tij i parë, Conor Jack, ka lindur në vitin 2017. Një video e McGregor është publikuar sot nga media të ndryshme, ku shihet një vajzë e paidentifikuar që mban telefonin e saj në dorë, duke kërcyer.

MÖBEL THEMA

McGregor është i shtrirë në krevat gjysmë i zhveshur dhe menjëherë, kjo video u bë virale. Nuk është hera e parë që McGregor akuzohet për tradhti ndaj gruas së tij, por tashmë me këtë video të publikuar, gjërat pritet të marrin një kthesë edhe më të madhe./abcnews.al

Comments