Zaimina nuk di të ndalet, provokon me këmbët në plan të parë

192

Zaimina njihet nga publiku si këngëtare, ani  pse ajo tash e një kohë është shumë pak aktive në muzikë.

Dikur ajo mbante kurorën si Miss Shqipëria 2002, kur në atë kohë ishte vetëm 16 vjeçare.

Ajo ka arritur që bukurinë dhe format trupore ti mbajë në linjë më së miri edhe tani, kur ajo është nënë e një vajze.

MÖBEL THEMA

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku ka ekspozuar format e saj, duke vënë këmbët në plan të parë.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit muzikorë është ‘Blackout’. /Indeksonline/

Comments