Zyrtare: Rashica mungon disa javë, mund t’i humbë ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

88

Skuadra gjermane Werder Bremen ka konfirmuar mungesën disa javore të Milot Rashicës.

23 vjeçari u lëndua kundër Fortuna Dusseldorf në fundjavën e kaluar, pasi zgjati muskulin.

MÖBEL THEMA

Si pasojë Rashica nuk do të luaj kundër Hoffenheimit dhe Augsburgut në Bundesligë.

Megjithatë ekziston rreziku që mesfushori të mos luaj edhe për Kosovën në dy ndeshjet e ardhshme kundër Çekisë dhe Anglisë. /Indeksonline/

Comments