Adelina Berisha shkëlqeu në dasmën e nipit të saj (Foto)

460

adelina

Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka qenë në dasmën e djalit të hallës.

E ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj. E veshur me një fustan të bardhë dhe të gjatë, Adelina ka ekspozuar linjat e saj trupore, shkruan Gazeta Express.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në Instagram ku ka ndarë me fansat pamjen të saj dhe ka marrë komente të ndryshme nga ata.

Comments