Aksident i rëndë në rrugën Ohër- Kërçovë, një i vdekur dhe disa të lënduar

237

Një i vdekur dhe disa të lënduar është bilanci i aksidentit të rëndë të trafikut që ka ndodhur në rrugën Ohër- Kërçovë.

Sipas policisë, në aksidentin janë përfshirë tre makina.

“Ka ndodhur aksidenti, hetimi është duke rrjedhur”, ka thënë për Makfaks, Stefan Dimovski, zëdhënës i SPB Ohër.

Sipas informacioneve të para, shkruan Makfaks, në aksidentin ka marrë pjesë një furgon e cila është përplasur me makinën e tipit Volkswagen.

Në vendin e aksidentit kanë qenë prezentë më tepër persona si dhe Ndihma e shpejtë, të cilët kanë ofruar ndihmë për udhëtarët. /SHENJA/

Comments