Aksident i rëndë rrotulliset kamioni del nga rruga në magjistralen Ferizaj-Kaçanik (Foto)

346

Moebel THEMA

 

Para pak minutave ka ndodhur një aksident në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, përkatësisht te vendi i quajtur “Varrezat e Dëhmorëve”.
Aksidenti ka ndodhur ndërmjet një kamioni dhe një veture për bartjen e mallrave.

Lexuesit e Gazetës Express kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes dhe kanë treguar se në aksident ka edhe të lënduar.

Express ka kontaktuar me policinë rajonale në Ferizaj, të cilët do të japin më shumë detaje për aksidentin në vazhdimësi.

14686092-256119308118151-252680046-n_1476199536-862199

Comments