Aksident trafiku në Saraj, humb jetën motoçiklisti 21 vjeçar

320

Një person i moshës 21 vjeçare mbrëmë vonë në fshatin Saraj ka pësuar një aksident me motoçikletë dhe ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur pak para orës 23:00, kur motoçikleta të cilën e ngiste 21 vjeçari SH.O. nga fshati Paniçar është përplasur me një automobil të tipit Fiat Stilo me targa të Shkupit i drejtuar nga N.S. 43 vjeç nga fshati Saraj.

Gjatë aksidentit motoçiklisti ka marrë lëndime të rënda dhe menjëherë është dërguar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza”, ku edhe ka ndërruar jetë.

Comments