Arsyeja e fortë që po e sjell Emina Cunmulajn në Shqipëri!

205

Ajo jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me bashkëshortin dhe dy vajzat, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, Emina ka bërë të ditur që së shpejti do ta vizitojë Shqipërinë, duke treguar edhe arsyen.

Ai anëtare e Bordit të Fondacionit Fundjavë Ndryshe, modelja vjen për t’u bërë pjesë e projekteve të reja humanitare.

“Miqe te Dashur,
Në Tetor do të vizitoj Shqipërinë, për disa projekte humanitare, si Anëtare e Bordit të Fondacionit Fundjavë Ndryshe. @fundjavendryshe
Vitin që lamë pas unë vizitova disa familje në varfëri ekstreme në Shkodër, Shqipëri. Duke i ardhur në ndihmë. Shpresoj që këtë vit të bëjmë diçka më të madhe.
Linku per donacionet eshte ne profilin tim”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Comments