BDI sot do e dridh Shkupin. Hap Konventën promovuese

181

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) sot në Shkup do të mbajë Konventën promovuese me çka do të promovojë kandidatët për deputetë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 11 dhjetorit.

Ngjarja do të organizohet në sallën “Boris Trajkovski” në pra 17.00 në Shkup, ku fjalim do ketë lideri i BDI-së Ali Ahmeti si dhe përfaqësues tjerë partiak. Me këtë rast BDI do të prezantojë platformën partiake me të cilën do të kërkojë besimin dhe votën tek elektorati shqiptar, njofton Aktuale.mk.

Comments