Bleona Qereti shkëlqen pa grim [Foto]

248
Bleona Qereti po vazhdon jetën e saj jashtë vendlindjes.

Nga SHBA-të ajo po publikon imazhe të ndryshme, qoftë profesionale apo nga përditshmëria, shkruan lajmi.net

Bleona nuk e ka problem të dalë edhe pa grim dhe për këtë pjesë merr lavdata të shumta.

Së fundmi e ka publikuar një imazh të tillë ku ka shkëlqyer nën rrezet e diellit./Lajmi.net/

Comments