Bossi 55-vjecar martohet me 18 vjecaren, pas 4 vjet lidhje

250

RUSI – Kohët e fundit po shikojmë një fenomen të çuditshëm, vajza minorene që martohen me burra që mund të kenë moshën e babait të tyre dhe djem të rinj që marrosen pas grave në moshe shumë herë më të madhe se ata.

Gjithses rasti që ka bërë bujë në mediat ndërkombëtare është ai i një oligarku rus, i cili katër vite më parë u njoh me një 14-vjeçare dhe sot në moshën 18-vjeçare ajo është martuar me të.

Valentin Ivanov, 55 vjeç, ish-drejtues i Lukoil në Singapor, lidhi kurorë me Elizaveta Adamenka në një kështjellë luksoze në Francë. Modelja e cila sapo ka mbushur 18 vjeç poston vazhdimisht foto nga jeta e saj luksoze.
36A0EECD00000578-0-image-a-123_1469631133996

36A0EEE100000578-0-image-a-124_1469631139116

36A0EEED00000578-0-image-a-125_1469631148127

36A0F02B00000578-0-image-m-129_1469631180345

36A0F31F00000578-0-image-a-130_1469631187052

36A0F02000000578-0-image-a-137_1469631233754

36A0F02400000578-0-image-a-131_1469631200395

36A0F03000000578-0-image-m-138_1469631243683

Comments