Dua Lipa atraktive nga pishina [Foto]

292
Këngëtarja e njohur Dua Lipa aktualisht është duke mbajtur turin e saj të koncerteve në ShBA.

Muaji gusht do ta gjejë këngëtaren e famshme edhe në Prishtinë, në natën e parë të festivalit “Sunny Hill”.

Dua Lipa (Foto: Getty Images)

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Shpesh, Dua ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja me prejardhje shqiptare është shfaqur mjaft atraktive me bikini në pishinë.

Foto: Dua Lipa/InstaStory

Ajo duket mjaft tërheqëse, teksa vë në pah format trupore, për të cilat është mjaft e pëlqyer.

Dua ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit për jetën e saj private, ndërsa duket se ditëve të fundit po shijon disa ditë të mira pushimi. /Telegrafi/

Comments