Dua Lipa shkëlqeu mbrëmë në Hamburg! Kështu dukej [Foto]

225
Vazhdon të jetë njëra nga artistet më të anagazhuara në tregun muzikor.
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa mbrëmë ka qenë prezente për të performuar në Hamburg të Gjermanisë, shkruan lajmi net.

“Dy ditë dy tepiha më kanë bërë të ndihem si java e modës. Grimi im ka rënë poshtë dhe më bën të ndihem se i kam tetë orë në krahasim me 3”, ka shkruar ajo.

Dua u zgjodh artistja solo e vitit 2018 në GQ kurse dje publikoi projektin e ri “Electricity” me Diplon, Silk City dhe Mark Ronson.

Sukseset e këngëtares nuk kanë të ndalur, ajo është bërë një nga personazhet më me ndikim në botë. /Lajmi.net/

Comments