Elita dhe Gjiko u fusin dhuratë të veçantë mysafirëve, në kutinë e ftesës[Foto]

196
Më datë 21 të këtij muaji, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.
Përgatitjet tashmë janë në përfundim dhe ftesat ua kanë ndarë mysafirëve, shkruan lajmi.net

Ajo çfarë bie në sy dhe që ka qenë më e pazakonta në dasma e VIP-ave shqiptarë ishte fakti se çifti kanë zgjedhur që brenda ftesës t’u bëjnë dhuratë një shishe verë mysafirëve.

Në vazhdim ju sjellim disa foto./Lajmi.net/

Comments