Enca kërkon ndjesë, termetin në Shqipëri e ‘shkaktoi’ ajo [Foto]

332

Enca Haxhia thotë se termetin e ka shkaktuar ajo, shkruan lajmi.net

Sipas saj arsyeja e termetit sipas saj është se projekti i radhës i këngëtares po vjen tani dhe ende pa u publikuar, paralajmërimi ka shkaktuar termetin.

Në fakt ajo thotë se e ka lëshuar këngën në studio prandaj ndodhi e gjithë kjo. Fansat mezi po presin që kënga të dal dhe Ecna zbuloi se do të ndodhë tani shpejtë./Lajmi.net/

 

Comments