Eni Koçi duket ‘shpërthyese’ në imazhin e fundit [Foto]

557

Eni Koçi ka publikuar një fotografi nga fotosesioni i fundit i saj, me anë të cilës ka konfirmuar se shumë shpejt do sjell këngën e re, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është shfaqur shumë provokuese në postimin e bërë ku të pasmet e saj tërhoqën vëmendjen e ndjekësve në Instagram.

Po ashtu bukuroshja ka treguar se kënga e re do mbaj titullin ‘Bella’ dhe ky është projekti i dytë i saj brenda një muaji. /Lajmi.net/

Comments