Eni Koçi paralajmëron projektin e ri të saj[Foto]

272

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka paralajmëruar projektin e ri të saj.

Ka publikuar shumë bashkëpunime, por tash ajo ka gati projektin e ri.

Ajo me një foto ku duket atraktive ka paralajmëruar projektin e ri mjaft atraktiv.

Sportive dhe joshëse, ajo ka shkruar se po vjen “Zemër”, kënga më e re.

Eni ka kohë që është në lidhje me Genc Prelvukajn dhe po shijon romancën me reperin.

Bukuroshja pati një verë mjaft të angazhuar me koncerte. /Telegrafi/

Comments