Festojnë kumanovarët, K.F. “Bashkimi” ngjitet në ligën e dytë

558

K.F. “Bashkimi” nga Kumanova në sezonin e ardhshëm do të luajë në Ligën e Dytë të futbollit vendor, përcjell TV21. Skuadra kumanovare në ndeshjen e balotazhit të zhvilluar në Tetovë triumfoi 3-0 ndaj “Vëllazërimit” të Kërçovës. Dy gola në në këtë ndeshje i shënoi Egzon Aziri dhe një Sami Alili.

Comments