Formacionet zyrtare: Man City – Chelsea

115

Moebel THEMA

Manchester City dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në “Etihad Stadium” në kuadër të Premierligës.

Man City: Bravo, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Navas, Sane, Silva, De Bruyne, Aguero.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill; Moses, Kante, Fabregas, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.

Comments