FOTO/ Etrit Berisha largohet nga Lacio, kjo është skuadra e re 

184

 

Moebel THEMA

etritberisha-cropped_j20p9dwmma911hqvkohujxx6v

Ne diten e fundit te merkatos, Etrit Berisha eshte bere me skuader te re.

Lajmi është konfirmuar nga ‘Calciomercato.it’. I padiskutueshmi në portën e Kombëtares shqiptare, ishte gjithmonë zgjedhja e dytë te Lazio dhe për këtë kërkonte aventurë të re, shkruan kjo e përditshme italiane.

‘Calciomercato.it’ shkruan se Berisha është transferuar te Atalanta në formë huazimi deri në fund të sezonit 2016/17.

berisha_1472663602-3407591

Comments