FOTO/ Talenti i Barcelonës zgjodhi Kosovën, por shiko çfarë shkruajnë mediat kroate

152
fazsskkssk
Labinot Kabashi është befasia që Albert Bunjaki ka rezervuar për dy ndeshjet e radhës së Kosovës.
Kosova më 6 tetor përballet me Kroacinë, ndërsa më 9 tetor në udhëtim me Ukrainën.

Për këto dy ndeshje, Bunjaki ka ftuar edhe talentin kosovar të Barcelonës, Labinot Kabashin.

Kabashi është vetëm 16 vjeçar, dhe është pjesë e të rinjve të Barcelonës.

“Për Kosovën kundër Kroacisë mund të luaj edhe 16 vjeçari i Barcelonës”, shkruan ‘Germanijak’, përcjell Lajmi.net.

fazsskkssk

Comments