Gjiko flet për herë të parë rreth propozimit për martesë që i bëri Elitës [Video]

151

Ai ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin e shoubizit “Mirage”.

Gjiko ka folur rreth projekteve më të reja, të cilat planifikon t’i publikojë së shpejti, si dhe për jetën private.

E kur jemi tek jeta private, reperi për herë të parë foli për propozimin për martesë që i bëri Elita Rudit, pikërish me rastin e ditëlindjes së saj.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Gjiko për fejesën. /Lajmi.net/

Comments