Goditet nga aeroplani në kokë (Video)

230

Në verën e gushtit më saktësisht 26 gusht 1976, mediat e informimit të asaj kohe raportuan që Richard Wyatt u dërgua në Weston-super-Mare për të bërë manovra ajrore mbresëlënëse. Pasi arriti në vend e pa që ishte vetëm, asnjë nga pilotët tjerë nuk kishte arritur aty., transmeton arbresh.info.

Imazhet dëshpëruese shfaqin Richardin dhe ekuipazhi i tij gjetën një pilot që dëshironte të bënte një shfaqje mbresëlënëse dhe kështu gjuan një bagazh me lule përreth tyre ndërkohë që ata ishin duke e regjistruar atë me anë të kamerës, por kjo qe shumë e rrezikshme sepse goditi njërin prej tyre në kokë./arbresh.info

Comments