IKMT nis prishjen e 7 objekteve në Tiranë, FNSH blindon zonën

144

Moebel THEMA

Policia dhe FNSH

Nën masa të larta sigurie ka nisur aksioni i Inspektoratit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit për prishjen e disa objekteve pa leje në ambientet e Universitetit Bujqësor të Tiranës. I pranishëm në këtë aksion ka qenë dhe Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri. Janë të paktën shtatë objekte pa leje që do të rrëzohen por ajo që bie në sy është prania e madhe e forcave të policisë dhe Ndërhyrjes së Shpejtë.

15397649_10211411484671900_1987670236_o

Comments