Ja kur do të martohet Leonora Jakupi

209
Ja kur do të martohet Leonora Jakupi

Moebel THEMA

Leonora Jakupi ka pranuar se ka një romancë dashurie në emisionin Top Show në Top Channel.

Bukuroshja e cila njihet për bukurinë e saj, zërin atraktiv dhe linjat e jashtzakonshme, ka gjetur personin e jetës, shkruan Telegrafi.

Edhe pse nuk shfaqet publikisht me të dashurin, ajo pranoi se i dashuri nuk është person publik.

Leonora kur u pyet për një martesë të mundshme nga Ervni Kurti, opinionist dhe redaktor i emisionit, refuzoi të japë një përgjigje konkrete.
“Nuk e mendoj edhe shumë shpejt. Jam ndjerë gjithmonë mirë kështu. Vazhdoj të ndihem mirë”, potencoi Leonora.

Comments