Kejvina Kthella shkëlqen me pamjen, kaq e bukur duket modelja [Foto]

276

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella njihet për bukurinë dhe format trupore joshëse që posedon, shkruan Indeksonline.

Ajo në secilën paraqitje kujdeset që të duket për mrekulli.

Duke qenë se ndiqet nga shumë fansa në llogarinë e saj në Instagram, Kejvina kujdeset që të mos i zhgënjejë ndjekësit e saj dhe vazhdimisht i surprizon ata me poza të ndryshme.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, duke vënë në pah linjat e saj perfekte. /Indeksonline/

Comments