Kënga ‘Të ka lali shpirt’ në variantin më të çuditshëm (Video)

392

Kënga “Të ka lali shpirt” ka vite që është publikuar dhe këndohet nga Silva Gunbardhi, Mandi dhe Daffy.
Ajo është klikuar miliona herë dhe mbetet një nga këngët më të klikuar shqiptare, raporton lajmi.net

Por përhapja e saj jo vetëm që ka tejkaluar kufijtë, por ka nisur të këndohet edhe në viset më të humbura të globit.

Madje kjo këngë këndohet edhe diku në ndonjë cep të humbur të Turqisë, ku këngëtari me një zë të çuditshëm bën sikur i shqipton fjalët në shqip., por pa e ditur se çfarë po thotë.

Për më shumë shikojeni videon./lajmi.net

 

Comments