KËTU mund ta shikoni LIVE duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

647

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Të dy boksierët kanë arritur në stadium dhe po bëjnë përgatitjet finale.

Ndeshjen mund ta shihni LIVE duke klikuar KËTU

Comments