Kryetari i Zveçanit kryen orarin e punës, largohet nga objekti nën masa të rrepta sigurie

69

Kryetari i Komunës së Zveçanit, Ilir Peci, para pak qastesh ka lëshuar objektin e Komunës, raporton Express.

Ai ka dalë nga Komuna nën përcjellje të rreptë të Policisë së Kosovës, dhe më pas është larguar nga aty.

Gazetari i T7, Çlirimtar Morina ka filmuar momentin e largimit të kryetarit Peci nga Komuna e Zveçanit./Express/

Comments