Lajm i fundit/Aksident i rëndë, del nga rruga autobusi i linjës Burrel-Tiranë

224

busiii

 

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë kur autobusi i linjës Burrel-Tiranë, ku udhëtonin të paktën 20 persona, ka dalë nga rruga. Si pasojë 7 persona janë plagosur dhe disa prej tyre në gjendje të rëndë, janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Ende nuk ka detaje mbi ngjarjen dhe rrethanat e saj.

Comments