Leonita me imazh të ëmbël pranë Granitit: Kampioni im [Foto]

299
Futbollisti Granit Xhaka po vazhdon të jetë emri më i komentuar në media shkak i paraqitjes së jashtëzakonshme në ndeshjen Serbi-Zvicër.
Për përfaqësuesen e Zvicrës ai ka shënuar golin e barazimit në stadumin ku po zhvillohen ndeshjet e Kampionatit në Rusi, shkruan lajmi.net

Në pothuajse të gjitha paraqitjet e tij ai ka pasur mbështetjen e shqiptarëve e sidomos gruas së tij Leonitës e cila po e quan Kampion.

”Kampioni im” shkruan pranë fotos që sapo e ka publikuar në Instagram në të cilën shihet me burrin e saj Granitin.

Ndërsa në disa fotografi të tjera të publikuara në Instagram ajo ka shkruar fjalë zemre për bashkëshortin e saj. “Gjithmonë do të qëndroj përmas teje pa marrë parasysh çfarë rezultati ke në lojë. Ti je gjithmonë fitues për mua, Kampion”.

Ndryshe ky i fundit është mesfushor dhe luan për ekipin e Arsenalit./Lajmi.net/

Comments