Lot dhe dhimbje. Lojtarët e Chapecoense hyjnë për herë të fundit në stadium (VIDEO)

104

1

I gjithë Brazili është në zi pasi klubi Chapecoense po i jep lamtumirën e fundit 19 anëtarë të ekipit që u përfshi në tragjedinë ajrore në Kolumbi.

Një stadium i tejmbushur vajton për idhujt e tyre të cilët tashmë po hyjnë për herë të fundit në shtëpinë e dyte të dytë para se të varrosen, shkruan “Marca”, raporton Syri.net.

Momentet e ceremonisë mund ta ndiqni livestream.

Comments