Marina dhe Geti vizitojnë shtëpinë e Ernest Hemingway[Foto]

226

Çifti po shijojnë në maksimum udhëtimin në këtë vend si dhe nuk kursejnë imazhet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Së fundi, Marina ka postuar disa imazhe me të cilat tregoi pjesë nga vizita në shtëpinë e shkrimtarit Ernest Hemingway.

“Tek shtepia e shkrimtarit Ernest Hemingway, ne te cilen banoi per rreth 20 vite.”, ka shkruar ajo mbi foto.

Për ndryshe, moderatoren tash e sa muaj nuk e kemi parë të angazhuar në ndonjë projekt televiziv. /Lajmi.net/

Comments