Matoshi: AKR do ta votojë pa kushte Qeverinë Hoti

324

Nënkryetari i AKR-së Fatmir Matoshi ka ritheksuar dhe njëherë se partia e tij do të votoj pro formimit të Qeverisë së re, të prirë nga Avdullah Hoti.

Ai ka thënë se këtë  do ta bëjnë pa kushte por se më vonë nuk i dihet.

Comments