Me çfarë lodra po luan Dhurata Ahmetaj? (Foto)

339

Shpesh publikon fotografi nga fëmijëria dhe foto të bëra vite më parë, për të treguar se nuk ka ndryshuar aspak.

Qëllimi i Dhurata Ahmetaj është që t’ua rikujtojë njerëzve se ajo nuk ka operacione plastike, por bukurinë e ka nga Zoti, shkruan lajmi.net

Edhe në foton e fundit në Instastory, këngëtarja shihet se ka pozuar kur ishte shumë më e re, kur luante me lodra.

E sipas shkrimit që ka lënë, Dhurata ka mbetur e njëjtë, veçse i ka ndërruar lodrat.

E me çfarë lodra po luan ajo tani?!/Lajmi.net/

Comments