Momente të veçanta nga pushimet përrallore të Marinës dhe Getit!

152

Dyshja kanë zgjedhur Kubën si destinacion për pushime pasi njihet një nga vendet më atraktive dhe me shumë histori, shkruan lajmi net.

Marina po shijon tejet shumë aventurën e re me bashkëshortin e saj, të cilët vazhdojnë të sjellin imazhe të njëpasnjëshme nga atje.

Siç duket çifti kishin një arsye përse ndodhen në një vend të tillë mbase për të festuar përvjetorin e parë të martesës.

Ata po ashtu nuk ndalen së publikuari momente të lumtura dhe mjaft të veçanta siç është kjo e fundit gjersa tregojnë se janë duke kërcyer.

“Duke kërcyer salca”, shkruan Marina në postimin e publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram.

Kujtojmë që kjo verë ishte goxha e ngjeshur për reperin Selimi kurse Marina ende nuk është përcaktuar në ndonjë emision televiziv. /Lajmi.net/

Comments