Morena nis ditën me mashkullin më të rëndësishëm për të: Dashuria e jetës time [Foto]

311

Kjo shkak i lidhjes me miliarderin iranian, Sasha Sobhani lidhja me të cilin nuk zgjati shumë, shkruan lajmi.net

Mirëpo ajo duket se po ndihet shumë rehat edhe pas ndarjes dhe po kalon momente të këndshme me mashkullin më të rëndësishëm, babain e saj.

”Dashuria e jetës time” shkruan në njërën foto që Morena e ka publikuar në Instastory./Lajmi.net/

  

Comments