Mozzik befason me fjalët për ditëlindje[Foto]

224

Reperi nga Ferizaji, Mozzik sot feston ditëlindjen e 23-të.

Me ç’rast ka bërë një postim në rrjetet më të frekuentuara sociale i cili mahnit teksa thotë disa fjalë.

“Sapo mbusha 23 vite ! Zoti im i madh të jam falenderues për çdo frymëmarrje deri sot,e çdo të mirë në jetë që zuri vend,e do vazhdoj kshtu inshallah edhe shumë vite tjera .
Faleminderit Familjës qe më dhanë “kohë” e jo rrahje/dajak që ti bëj krenar me punën time .
Faleminderit Gruaja ime për dashurinë e respektin,e sinqeriterin ndaj meje,që çdo ditë e më shumë vetëm po rritet.
Shoqëri e dashur faleminderit për çdo të mirë që më afruat qfarë do që ka qenë..i’u jam falenderues.
Fansa..ndihem i fyer t’iu çuaj fansa sepse vërtetë keni krijuar një vend të madh në zemren time,vërtetë jeni me mua në çfarë do lloj situate , faleminderit .??❤
Gëzuar për mua ? #23 #urimeditëlindjenpërmu”, ka shkruar ai.

Mozzik gëzon një jetë të lumtur dhe të shëndoshë bashkë me të dashurën, Loredana Zefin. /Lajmi/

Comments